Kilo Verdiren, Yağ Yakıcı 3 Ev Egzersizi

Kilo Verdiren, Yağ Yakıcı 3 Ev Egzersizi

Birr çoğumuz yaz aylarında kilo vermek için elimizden geleni yaparız. Şimdi siz değerli okuyucularımıza evde yapabileceğiniz 3 yağ yakan egzersizden bahsedeceğiz. Bu sayede kısa zaman zarfı içerisinde yağlarınızı yağmanız mümkündür. 

1. Step Aerobik​

1 saatte yaklaşık  olarak 800 kalori yakabileceğiniz step aerobi isimli hareket yağ yakma konusunda oldukça etkilidir. Bu hareket konu verme konusunda oldukça etkilidir ve bu hareketin yapması oldukça eğlenceli kolaydır. Müzik eşliğinde yapabileceğiniz bu hareket yağ yakma konusunda oldukça etkilidir. Step aerobik  isimli egzersizinin yapılışını değiştirip vücudunuzda yer alan her kasın çalışmasına olanak sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu hareket sayesinde bacaklarının düzelmesinede yardımcı olabilirsiniz. 

2. The Hundred Hareketi

Pilates yapıyorsanız  veya zamanında pilates ile bir ilgilenme durumunuz olduysa eğer the hundred isimli bu hareketi kesin olarak duymuşsunuzdur. Karın başta olmak üzere  bacak kaslarına yoğunlaşa the hundred hareketinin kalori avıcı olduğunu söyleyebiliriz. Karın bölgesinde yer alan yağları eritmek için bu egzersizin çok etkili olduğunu söylemek yalnış olmuştur.

3. İp Atlamak

Eve alabileceğiniz bir ip ile kalorileri çok kısa zaman içerisinde yakabilirsiniz. Orta yoğunlukta olmak şartıyla ip atlama hareketi sayesinde yaklaşık olarak 1 saate 700 kalori yakmanız mümkündür. İp atlamak eğerki bir sağlık sorununuz yok ise oldukça etkili olan bir egzersiz olduğunu söylemek yanlış olmaz. Bu egzersizi yaparak kısa zaman içerisinde çok kalori yakabilirsiniz. 

Etiketler: 

Uyarı: Sitemizde bulunan makaleler doktor tavsiyesi değildir. Sitemizde bulunan öneri, tavsiye ve bilgileri doktorunuza danışmadan uygulamayın.

Yeni yorum ekle

Filtered HTML

  • Web sayfası ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantıya çevrilir.
  • Links to specified hosts will have a rel="nofollow" added to them.
  • İzin verilen HTML etiketleri: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Links to specified hosts will have a rel="nofollow" added to them.
  • Web sayfası ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantıya çevrilir.
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Resimli CAPTCHA
Resimde görünen karakterleri girin.