Göbek Eritme Diyeti

Göbek Eritme Diyeti

Bu göbekten nasıl kurtulsam? gibi aklınızda sorular mı var ve bu durumdan nasıl kurtulacağınız hakkında herhangi bir bilginiz yok mu? size vereceğimiz örnek diyet programı sayesinde göbek yağlarından kurtulmanız mümkün olacak. Şimdi siz değerli okuyucularımıza kilo vermemizi sağlayacak bir kaç yiyeceği sizlerle paylaşacağız. Siz değerli okuyucularımızı daha fazla bekletmeden yazımıza geçelim. 

Göbek Eriten Besinler

Yumurta beyazı: Yumurta beyazı amino asit bakımından oldukça zengindir. Kalori ve karbonhidrat bakımından düşük olduğu için kan şekerinin hızlı bir biçimde dalgalanmasına sebep olmaz. Göbek yağının oluşma sebeplerine baktığımız zaman kan şekerini kesinlikle görürüz. Bu sebepten diyet programınızda kesinlikle yumurta beyazını koymanızı öneriririz.

Zeytin Yağı: İçerisinde bulunan yağlar sayesinde acıkmaya engel olur. Ayrıca zeytinyağı kan şekerinizi dengede tutmaktadır. 

Limonlu Su: Limon yemek yerine limon suyu içmek oldukça iyidir. Kan şekerinizin dengelemesini sağlar. Ayrıca buna ek olarak acıkmanızıda engellemektedir. Yemeklerden yaklaşık olarak yarım saat öncede 2-3 damla içmeniz oldukça faydalıdır. 

Çiğ Badem: Çiğ bağdem içerisinde kaliteli yağlar başta olmak üzere karbonhidratlar ve protein bulundurur. Çiğ bağdem erkeklerde testeron artımını hızlandırır bu sebepten ötürü göbek yağı yakımınıda hızlandırır. Kadınlarda ise kan şekerinin dengelenmesi başta olmak üzere yağ hücrelerinin çoğalmasının önüne geçebilmektedir. Bu yüzden göbek yağı için çiğ badem oldukça iyi gelmektedir.

Lor Peynir: Tüm peynirlere göz attığımız zaman en doyurucu peynir lor peynirdir. Yiyilmesi zor olabilmektedir bu yüzden zeytinyağı ile beraber tükettiğiniz zaman ekmek yemenizin önüne geçtiği için kan şekerini dengelemektedir. 

Etiketler: 

Uyarı: Sitemizde bulunan makaleler doktor tavsiyesi değildir. Sitemizde bulunan öneri, tavsiye ve bilgileri doktorunuza danışmadan uygulamayın.

Yeni yorum ekle

Filtered HTML

  • Web sayfası ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantıya çevrilir.
  • Links to specified hosts will have a rel="nofollow" added to them.
  • İzin verilen HTML etiketleri: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Links to specified hosts will have a rel="nofollow" added to them.
  • Web sayfası ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantıya çevrilir.
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Resimli CAPTCHA
Resimde görünen karakterleri girin.