Goji Berry

Goji Berry

İlaç ve ya kimyasal kullanmadan kilo vermek isteyenlerin sıklıkla başvurduğu alternatif tıp ve dolğal ürünler arasına giren Goji Berry 2016'nın en popülerleri arasındadır. Özellikle zayıflamak isteyen hanımların terccihi olan Goji Berry doğal bir üründür ve Türkiye'de bilinen ismi Kurt Üzümüdür.

Goji Berry faydaları

Anavatanı Tibet olan, mutluluk meyvesi ya da kurt üzümü olarak ta bilinen "Goji Berry" içerdiği polısakkaritler ve güçlü antioksidanlar erken yaşlanmaya karşı cildi koruduğu vurgulandı.

Goji Berry, kanseri engelleyen bir madde olan gemanium, günümüze kadar tespit edilmiş olan biar kaç bitki türünden birisidir.

İçindeki antioksidan maddeler ve özel polisakkaritler, kansere sebep olabilecek genetik değişimlerin oluşmasına engel olmaktadır.

Anavatanı olan Tibbet'te yüzyıllarca Goji Berry'den yapılmış ilaçlar böbrek ve karaciğer tedavisinden kullanıldı. Tibetliler Goji Berry'yi kan basıncını ve kolesterolü düşürmek içinde kullanıyor.

Hafızayı güçlendirir, Vücuttaki yağ oranını azaltır, vücüdumuza genç ve diri bir görünüm verir, iyileşme hızını artırır, cinzel gücü ve isteği düzenler, uyku düzensizliklerine engel olur. 

Piyasada kilo fiyuatı oldukça fazla Goji Berry evimizde saksıda da yetiştirebiliriz.

 

Etiketler: 

Uyarı: Sitemizde bulunan makaleler doktor tavsiyesi değildir. Sitemizde bulunan öneri, tavsiye ve bilgileri doktorunuza danışmadan uygulamayın.

Yorumlar

Link exchange is nothing else

Link exchange is nothing else however it is only placing the other person's webpage linnk on your page at proper place and other person will also do same for you. Feel free to visit my blog :: bel ağrısına ne iyi gelir bitkisel

Link exchange is nothing else

Link exchange is nothing else however it is only placing the other person's webpage link on your page at proper place and other person will also do same for you. Also visit my weblog :: bel ağrısına ne iyi gelir bitkisel

Yeni yorum ekle

Filtered HTML

  • Web sayfası ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantıya çevrilir.
  • Links to specified hosts will have a rel="nofollow" added to them.
  • İzin verilen HTML etiketleri: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Links to specified hosts will have a rel="nofollow" added to them.
  • Web sayfası ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantıya çevrilir.
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Resimli CAPTCHA
Resimde görünen karakterleri girin.